10:00 - 22:00

logo

YENİLENEN ANTARES KARTAntares Card

 • Müşteri Sadakatini Ödüllendirme programıdır.
 • AVM mağazalarda kullanılmak üzere, müşterilerine ceplerinde taşıyabilecekleri bir kart verir.
 • Müşteriler, nakit ya da kredi kartı ile yaptıkları alışverişlerde bu kart sayesinde puan kazanır.
 • Sonrasında, AVM içerisinde sisteme dahil herhangi bir mağazadan biriktirdikleri puan karşılığında diledikleri ürünü ücretsiz olarak alabilirler.
ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ADİDAS AKÇAABAT KÖFTE ALİ GÜR KUAFÖR
ARMONİ PIRLANTA ARZUM BAMBİ BELLONA
BERNARDO BEYPAZARI BAKLAVA BİZBİZE KÜNEFE BOSCH
CASİO CHİMA COLİNS DERİMOD
DİREM EGECE PETSHOP ERCİYES BÖREK FAKİR
FERMANLI PİDE FETTAH USTA GRATİS GYMFİT
HD DÖNER HD İSKENDER HDŞ LOKMAN HİSAR
HNB-1 HNB-2 HOTİÇ HUMMEL
İNTEROPTİK JOURNEY KAPADOKYA HEDİYELİK KEMAL TANCA
KIRMIZI BRASSERIE KONYALI HACI USTA KORKMAZ KÖFTECİ RAMİZ
LAHMACUN KİNG LUKKA KUAFÖR MADAME VERA MADO
MCDONALDS MOCHKA BİJUTERİ NARHOME NİKE
ÖZSÜT PAN ÇİĞ KÖFTE PANÇO PHİLİPS
PİDEKO PİDEM QUEEN SARAR
SAYREM SETRMS SİEMENS SOSİSCİM
TAJ MAHAL GÜMÜŞ TANTİTONİ TANTUNİ KİNG TEFAL
TERAS KAHVE TTHOME ÜNAL VİVENS MODA
WAFLECIM
 • Yaşam tarzlarına, alışveriş tercih ve satın alma alışkanlıklarına göre kampanya, aktivite, anında kazanç, indirim gibi avantajlar sunar.
 • İş yerinin, işbirliği içerisinde bulunduğu diğer iş yerleri ile ortak pazarlama yapabilmesine yarar(Çapraz Kampanya).
 • Marka ve müşteri arasında sinerji yaratarak tüketici alışkanlığını arttır.
 • Müşteriler ile yakınlık, bağ oluşturur.
 • “Pasif / Belirsiz” AVM ziyaretçiliğinden, “aktif / seçkin” AVM müşteriliğine geçiş sağlar.
 • Yeni müşteriler ve sürekliliğin devamı sağlar.
 • Müşteri ile direk iletişim faaliyetlerine imkan sağlar.
 • Ödüllendirme: Bonus modülü sayesinde müşteriye akıllı alışveriş, yani günümüzün en geçerli pazarlama kuramlarından olan “tüketirken üretme” konsepti öğretir.
 • AVM ve mağazaları için yapılacak müşteri alışkanlıkları sonucu veri tabanı oluşturulur.
 • AVM’nin “maliyeti düşük getirisi yüksek” gerçek müşteri profiline ulaşmasını sağlar.
Antares Solal Ödülü

17 Haziran 2010 tarihinde gerçekleşen ödül töreninde Antares Kart, Solal Pazarlama Ödüllerinde Satış-Promosyon kategorisinde Ödül almıştır.

ANTARES KART KULLANIM SÖZLEŞMESİ
GENEL ŞARTLAR

1. Antares Kartın mülkiyeti Dolunay AVM Yatırım İşletme Konut İnş. Tic. A.Ş.'ye aittir. Başvuru formunun doldurularak imzalanmasıyla işbu başvuru formundaki şartlar kabul edilmiş sayılır.

2. Kart hamili, başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup imzaladıktan ve görevliye teslim ettikten sonra kartını teslim alır. Kart hamili, başvuru bilgileri sisteme tanımlandıktan ve sistem tarafından onaylandıktan sonra kazanmış olduğu Bonus Puanları Antares Mağazalarında kullanabilecektir. Ancak kart talep başvurusunda bulunulması Dolunay AVM Yatırım İşletme Konut İnş. Tic. A.Ş.'ye hiçbir şekilde başvuruyu kabul etme, kart düzenleme yükümlülüğü getirmez. Antares Kart'ın geçerli olabilmesi için ilk kullanımda aktive edilmesi gerekmektedir.

3. Dolunay AVM Yatırım İşletme Konut İnş. Tic. A.Ş. dilediğinde kartı, bir banka, finansman kuruluşu veya başka ortaklıklarına devredebilir veya başka programlarla birleştirebilir.

4. Dolunay AVM Yatırım İşletme Konut İnş. Tic. A.Ş. kartın başvuru formundaki şartlara, kullanım amacına aykırı olarak kullanıldığı vb. durumları tespit etmesi halinde, kartın iadesini talep edebilir, karta el koyabilir, kartı iptal ederek kullanılmasını durdurabilir.

5. Dolunay AVM Yatırım İşletme Konut İnş. Tic. A.Ş. bir yıl boyunca hiçbir işlem yapmamış kartlardaki puanları silebilir ve kartları iptal edebilir.

6. Kart hamili olmak için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. Kart hamili kartı iyi durumda tutmak ve kullanım amacına uygun olarak kullanmak yükümlülüğündedir.

7. Kart hamili başvuru formunda bilgilerin doğru olduğunu, formda belirtilen bilgilere göre teslimatların yapılmasını kabul eder. Kart hamili formda beyan ettiği bilgilerin değişmesi durumunda bilgilerini güncellemekle yükümlüdür. Bilgilerin güncellenmemesi sonucu doğabilecek hatalardan ve bu hatalar sonucu doğabilecek zararlardan kart hamili sorumludur.

8. Kart hamili formda doldurduğu bilgilerin Dolunay AVM Yatırım İşletme Konut İnş. Tic. A.Ş. tarafından belirlenen 3.kişiler tarafından düzenlenen kampanyalar, davet, posta, e-mail, sms gönderileri ve benzeri pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak üzere paylaşılabileceğini kabul eder.

9. Kart, sadece kart hamili tarafından Türkiye genelinde Antares Kart üyesi Mağaza / İşyeri / İstasyonlarda ve Dolunay AVM Yatırım İşletme Konut İnş. Tic. A.Ş. tarafından belirlenecek diğer kart ortaklıkları ve kampanyalar kapsamında kullanılacaktır.

10. Kartın 1 gün içinde 3 defadan fazla aynı mağazadan kullanılması halinde, 3'den fazla olan işlemlerde kart hamili herhangi bir puan kazanamayacaktır. Kartın 1 gün içinde kazanabileceği en yüksek puan miktarı Dolunay AVM Yatırım İşletme Konut İnş. Tic. A.Ş. tarafından belirlenecek ve değiştirilebilecektir. Programın suistimalinin tespiti halinde kart hamili herhangi bir puan veya hediye kazanamayacaktır.

11. Dolunay AVM Yatırım İşletme Konut İnş. Tic. A.Ş. hangi işlemlere puan vereceğini, kart sahibinin ödeme tipine göre değiştirme hakkına sahiptir.

12. Bu programın, kart hamillerine herhangi bir sebep gösterilmeksizin içeriğinde değişiklik yapılabilir veya program kaldırılabilir.

13. Antares Kart'a ait hizmetlerin tamamı ancak aktivasyon yaptırılan cep telefonu numarasıyla kimlik ibraz ederek yapılabilir.

14. Tüzel kişiler ve şahıs şirketleri Antares Kart sahibinin yararlandığı avantajlardan faydalanamaz.

15. Yapılan alışverişlerin fatura/fişleri Antares Kart'a fatura/fişlerin üzerinde yazılı tarih baz alınarak 7 gün içerisinde işletilmek suretiyle puan hakkı kazanılır.

KARTIN ÇALINMASI, KAYBOLMASI
1. Kartın çalınması, kaybolması veya kullanılmayacak şekilde bozulması halinde kart hamili derhâl durumu Dolunay AVM Yatırım İşletme Konut İnş. Tic. A.Ş.'ye bildirecektir ve Antares Kartı iptal edecektir. Bildirim yapılıncaya kadar olabilecek her türlü zarardan kart hamili sorumludur.

2. Kart hamili eski kartla kazandığı puanları yeni kartına yükletebilmek için Dolunay AVM Yatırım İşletme Konut İnş. Tic. A.Ş. bünyesinde bulunan Danışma Birimine bizzat gelerek eski kartında biriken puanlarının 1 hafta (7 gün) içerisinde yeni kartına yüklenmesini talep edebilecektir. Kart hamili, eski kartındaki puanları yeni kartına, ancak yeni kart başvuru formunda belirttiği bilgilerin eski kart başvuru formundaki kimlik/özlük bilgileriyle aynı olmasının tespiti halinde yükletebilir. Basım hatalarından kaynaklı yanlışlıklar bağlayıcı değildir.