10:00 - 22:00

logo

GELECEĞİN OTOMOBİLİ TOYOTA C-HR HYBRID ANTARES’TENKAMPANYA KOŞULLARI


• Bu kampanya MPİ’nin 27 Eylül 2017 tarihli ve 52739871-255.01.02-E.3427 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

• Kampanya 16 Ekim 2017 saat 10.00 ile 07 Şubat 2018 saat 22.00 arasında Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşecektir.

• Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan (Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisindeki ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, Mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ASKİmatik makbuzları, Döviz işlemlerine ait makbuzlar, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri alımları, alkollü içecek ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil değildir) aynı gün içerisinde toplamda 150.-TL ve katları tutarında (her 150.-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, AVM içerisinde bulunan elektronik veri giriş bankolarına gidip, fiş/faturalarını ibraz eden, Antares Kart ve Genç Kart sahibi müşterilere, üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

• Kampanyaya sadece Antares Kart ve Genç Kart sahibi müşteriler katılabilir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kart üyelik bilgilerinin güncellenmesi, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Dolunay AVM Yatırım İşletme ve Konut İnş. Tic. A.Ş., Açık Kart Teknolojileri ve Ödeme Sistemleri San. Tic. A.Ş., Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş., ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. çalışanları ile Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi personeli ve mağaza sahipleri, tüzel kişi ve kuruluşlar ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar; katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.

• Çekilişte verilecek ikramiye 1 adet 2017 Model Toyota C-HR 1.8 Hybrid Advance C-HR 040/Beyaz (Kar Beyazı)’dır. Tasarımda kullanılan araç temsili olup verilecek olan araçla farklı donanıma sahip olabilir. Verilen ikramiyeye ait KDV ve ÖTV gibi vergiler dışındaki Veraset, İntikal vb. vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

• İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Antares Kart ve Genç Kart sahibinin ismi ile fatura üzerindeki ismin aynı olması gerekmektedir. Farklı isimlerdeki faturalara işlem yapılmaz çekiliş hakkı verilmez. Katılımcılar fiş/fatura ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden katılımcıların kampanyaya katılım hakları da iptal edilecektir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların ikramiye tesliminde ikametgâh teskeresi ibraz etmeleri zorunludur.

• Çekiliş, noter huzurunda 14 Şubat 2018, saat 15.00’de Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi (1 no’lu promosyon alanı) Ayvalı Mahallesi Afra Caddesi No:1/A Keçiören - ANKARA adresinde yapılacaktır.

• Kazanan talihlilerin listesi 18 Şubat 2018 tarihli Posta Gazetesi Ankara baskısında, Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi giriş kapılarında bulunan panolarda ve www.antaresavm.com.tr internet adresinde ilan edilecektir. Ayrıca asil ve yedek talihlilerin adreslerine de taahhütlü posta yoluyla tebligat yapılacaktır. İkramiyenin asil talihli için son başvuru tarihi 05 Mart 2018, yedek talihli için ise son başvuru tarihi 20 Mart 2018’dır. İkramiye son teslim tarihi 30 Mart 2018'dir.

• Çekiliş hakkında 0312 321 06 00 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alınabilir.

Çekilişe katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.